آراد برندينگ
خانه / سنگ نما سوپر / نمایندگی فروش سنگ نما سوپر اصفهان

نمایندگی فروش سنگ نما سوپر اصفهان

با ارتباط با نمایندگی فروش سنگ نما با درجه سوپر در اصفهان، انواع سنگ را میتوانید پیدا کرده و با انتخابی مناسب برای نما ساختمانتان آن را خرید نمایید.
سنگ اصلی ترین مصالح برای زیباسازی نمای بنا به شمار می آید و یکی از پرکاربرد ترین مصالح در ایران بوده که خریداران بسیاری در ایران و حتی خارج ایران دارد.

تولید انواع سنگ های نما

سنگ های نما از معادن سنگ استخراج شده و و پس از استخزاج از معدن در کارگاه های برش، به اندازه های از قبل تعیین شده طبق نظر مشتری بریده می شود.
در ایران سنگ های مختلف یا کیفیت و رنگ و طراحی زیادی وجود دارد که هر کدام بر اساس ممتاز بودن ویژگی شان، قیمت گذاری می شوند.
سنگ هایی همچون مرمر، گرانیت، تراورتن، مرمریت و… البته هر کدام از این سنگ ها به دسته کوچک دیگر نیز تقسیم می شود.

تولید بهترین سنگ ها در اصفهان

معادن متعددی در سطح کشور در زمینه تولید و استخراج سنگ فعالند.
اصفهان به عنوان قطب تولید سنگ در کشور بوده که سهم قابل توجهی از سنگ نما با درجه سوپر به بازار کشور و حتی خارج از کشور ارسال میکند.
سنگ ها معمولا در درجاتی همچون سوپر، ممتاز، و درجه یک و دو قرار می گیرند که بترتیب این درجات از به ترین درجه به ضعیف ترین درجه بیان شده است.

نمایندگی فروش انواع سنگ

نمایندگی فروش سنگ های مختلف در اصفهان در تلاش برای جذب مشتری در داخل کشور و حتی صادرات آن به خارج و کشور هایی همچون ترکیه، چین و حتی کشور های اروپایی میباشد. و این بازاریابی در سطح گسترده در حال انجام گیری بوده تا با کسب بازارهای جدید و حفظ مشتریان قدیم به سود اوری بیشتری دست پیدا کند.منبع: مرکز سنگ ایران

جهت خريد و فروش اين محصول می توانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدير فروش: جعفری
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09172423437
آدرس کانال: Emaratstone_co@
پست الکترونيکی: EmaratStonetrading@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازرگانی عمارت