آراد برندينگ
خانه / سنگ نماکریستال لایبید / مرکز فروش عمده سنگ نما قم

مرکز فروش عمده سنگ نما قم

این مرکز مانند مرکزهای دیگر انواع مختلفی از سنگ نما ها را به صورت عمده و با یک قیمت استثنایی در شهر قم و دیگر شهرها به فروش می رساند.
سنگ های زیادی با رنگ ها و کیفیت بسیار مناسبی در طبیعت وجود دارند که برای نما دادن به ساختمان ها مناسب می باشند. انواع مختلفی از سنگ ها می توانند برای نما ساختمان وجود داشته باشند.
انواع سنگ های پر مصرفی که برای نما دان ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند سنگ هایی مانند: گرانیت، گابرو، مرمر، کوارتز، تراورتن و….. هستند.
برای نما دان به ساختمان ها باید توجه داشته باشیم که آن سنگ برای نما دهی به ساختمان مناسب باشد. ویژگی سنگ هایی که برای نما ساختمان ها استفاده می شود باید طوری باشد که در برابر نور خورسید و حرارت مقاومت خوبی داشته باشند تا به زودی از بین نروند.
تعداد سنگ نما ها بسیار زیادی در سراسر کشور وجود دارد که سنگ تراورتن یکی از آن سنگ هاست و در اینجا می خواهیم درباره ی این سنگ اطلاعاتی در اختیار شما بگذاریم.

ویژگی سنگ نما تراورتن

تراورتن ها سنگ هایی هستند که از قدیم از چشمه های آهگ به وجود می آمدند و رنگ های خوبی را این سنگ دارند. رنگ سفید تراورتن به دلیل بلورهایی که در خود دارند نسبت به بقیه سنگ های این نوع محکم می باشد و از این سنگ می شود در بسیاری از مکان ها استفاده کرد. سنگ های تراورتنی که کم رنگ هستند از بلورهای مختلفی تشکیل شده اند که باعث وجود این رنگ در سنگ ها شده است. سنگ های تراورتن خوب برش داده می شوند و تراش می شوند و این موضوع باعث شده است تا این سنگ جزء پر مصرف ترین سنگ ها شوند.منبع: مرکز سنگ ایران

جهت خريد و فروش اين محصول می توانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدير فروش: جعفری
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09172423437
آدرس کانال: Emaratstone_co@
پست الکترونيکی: EmaratStonetrading@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ نما کریستال لایبید

قیمت سنگ نما ساختمان درجه یک کریستال لایبید

ویژگی های یک سنگ مشخص کننده ی قیمت آن سنگ است. اندازه طول سنگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازرگانی عمارت