آراد برندينگ
خانه / سنگ نماکریستال لایبید / قیمت سنگ نما ساختمان درجه یک کریستال لایبید

قیمت سنگ نما ساختمان درجه یک کریستال لایبید

ویژگی های یک سنگ مشخص کننده ی قیمت آن سنگ است. اندازه طول سنگ و سرت رنگی از عوامل متفاوت بودن قیمت یک نوع سنگ ساختمانی است. برای اطلاع از قیمت سنگ درجه یک کریستال لایبید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.
ممکن است در بازار سنگ شما برای یک نوع سنگ در یک اندازه با قیمت های متفاوتی روبه رو شوید و احساس کنید که کسانی که قیمت بالا به شما می گویند افراد طماعی هستند و می خواهد سود زیادی از فروش یک متر سنگ عایدشان شود. در حالی که اینگونه نیست و قیمت های متفاوت یک نوع سنگ به عواملی همچون طول سنگ (در اصطلاح فروشندگان سنگ به (قد وپا سنگ) معروف است) و سرت رنگی یکنواخت آن بر می گردد. برای مثال هر چه طول سنگ ها کمتر باشد و رگه های رنگی متفاوتی در آن مشاهده شود، قیمت آن کاهش می یابد و بر عکس هر چه طول سنگ ها بلندتر باشد (از ۲ متر به بالا) و بازی رنگ کمتر داشته باشند، دارای قیمت بالاتری هستند. بر همین اساس یک نوع سنگ به انواع سوپر ممتاز، ممتاز، درجه یک و درجه دو تقسیم بندی می شوند.
سنگ کریستال لایبید از جمله سنگ های است که به دلیل زمینه سفیدی که دارد، اغلب خریداران به دنبال سنگی هستند که که رنگی یک دست داشته باشند و لکه های رنگ متفاوت (زرد و قهوه ای) در آن دیده نشود و همین امر باعث شده این سنگ دارای درجه بندی های گوناگون شود. در ادامه برخی از ویژگی های انواع درجه بندی این سنگ آورده شده است.
سوپر ممتاز: با قد وپای بالای دومتر و با کمترین بازی رنگ و رگه های آبی کم رنگ در یک ضمینه سفید
سنگ ممتاز: با قد وپای ۱/۵ به بالا و با رگه های رنگی آبی و سیاه در یک ضمینه سفید
درجه یک: با قد یک متر به بالا و دارای رگ های رنگی سیاه و آبی و ضمینه مایل به خاکستری (طرح آسمان با ابرهای سیاه)
درجه دو: این سنگ با رگهای سیاه و آبی تیره و ضمینه خاکستری و گاهی مشاهده رگهای از رنگ های زرد و اندازه های طولی متغیری که در آن اندازه های ۸۰-۷۰ سانتی متر نیز مشاهده می شود، برای فروش آماده است.

جهت خريد و فروش اين محصول می توانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدير فروش: جعفری
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09172423437
آدرس کانال: Emaratstone_co@
پست الکترونيکی: EmaratStonetrading@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ نما قم

مرکز فروش عمده سنگ نما قم

این مرکز مانند مرکزهای دیگر انواع مختلفی از سنگ نما ها را به صورت عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازرگانی عمارت